Фуршет є одним з кращих рішень для проведення торжества, на якому передбачається велика кількість гостей. При організації фуршету встановлюється необхідна кількість столів з різними закусками, напоями та десертами, відсутні стільці і крісла, гості вільно переміщаються і вибирають страви з різноманітного меню.

Така форма проведення комфортна не тільки для гостей, але і для організаторів, так як не вимагає пошуку великих приміщень для розміщення всіх гостей. Замовлення виїзного фуршету надає можливість насолодитися вишуканими закусками і напоями в будь-якому місці в конференцзалі, на природі або навіть в офісі.

Приготуванням страв займаються кращі кухарі на сучасному обладнанні з свіжих продуктів вищої якості, меню розробляється індивідуально відповідно до побажань гостя.

Наші переваги:

  • індивідуальний підхід, уважне ставлення до вимог і побажань для кожного гостя;
  • висока якість обслуговування вміння створювати затишну і невимушену обстановку на будь-якому заході;
  • оперативне вирішення всіх питань, пов’язаних з організацією фуршету на виїзді;
  • багатий асортимент страв і напоїв (величезний вибір канапе, тарталеток, холодних і гарячих закусок, свіжої випічки, десертів і напоїв, салат- барів).

 

Як замовити фуршет?

Отримати будь-які консультації та оформити замовлення на проведення фуршету Ви можете по телефону +38 098 188 87 60  або оформити замовлення на сайті.

 

Організації фуршету будь-якої складності. Холодні і гарячі закуски, гарячі фуршетні страви, вибір десертів на будь-який смак