Кейтерінг на весілля це вибір пар, які люблять красу і оригінальність. У нашій країні цей вид послуг з кожним роком тільки набирає свою популярність. Це унікальна можливість пофантазувати, вибрати незвичайне місце проведення і варіант його оформлення, зробити одну з найважливіших подій у вашому житті особливою і незабутньою.

Ресторан Plov радий запропонувати виїзне обслуговування весіль. Фуршет, банкет,  барбекю ви вибираєте лише тип проведення заходу, всі інші клопоти ми беремо на себе. В нашій команді працюють справжні професіонали своєї справи. Комплекс послуг весільного кейтерингу включає в себе розробку меню, сценарію, приготування і доставку блюд, сервіровку столів, обслуговування гостей і прибирання після проведення торжества. Ми врахуємо всі побажання і втілимо в життя найсміливіші ваші ідеї.

 

Романтичне освідчення в коханні, пропозиція руки і серця, церемонія одруження що ще потрібно, щоб союз двох сердець став яскравою і зворушливою подією? Королівський весільний банкет або стильний виїзний фуршет ось про що гості буду говорити із захопленням, а молодята з гордістю.